asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Tým Property & Asset Managementu DTZ posiluje Martin Kubík

15.04.2008
Novým ředitelem oddělení Property & Asset Managementu v pražské pobočce konzultační a poradenské firmy v oblasti realit DTZ se stal Ing. Martin Kubík. Povede téměř 50-členný tým zabývající se správou nemovitostí. Aktuálně DTZ spravuje portfolio budov o celkové ploše 409 200 m2. Martin Kubík přestoupil do DTZ ze společnosti Euro Mall Centre Management (EMCM), kde působil jako ředitel pro Českou republiku. Zabýval se mimo jiné managementem nákupních center – zejména pronájmy, optimalizací mixu nájemců, řízením nákladů či marketingovou komunikací.

„Získání Martina Kubíka je dalším milníkem posilování pozice DTZ na trhu maloobchodních prostor a jejich správy,“ komentuje posílení managementu ředitel DTZ Jaromír Smetana, „Očekáváme, že do konce roku 2008 se nám podaří objem spravovaných retailových ploch zvýšit o 20 %.“

Svou profesionální kariéru zahájil Martin Kubík ve společnosti FORAS, kde pracoval jako ředitel marketingu  v nákupním centru Futurum Brno. Poté se stal generálním ředitelem nákupních center EUROPARK. Vystudoval univerzitu v Ostravě, kde se specializoval na marketing a obchod. Je mu 33 let, má dvě děti a kromě angličtiny hovoří také německy. Mezi jeho zájmy patří sport (lední hokej, cyklistika, lyžování), pilotování ultralehkých letadel a cestování.

Jeho tým byl dále rozšířen o Kateřinu Gutovou, Žanetu Vilkovou a Lenku Procházkovou.

Kromě výše uvedených jmenování bylo posíleno finanční oddělení DTZ Praha o finanční kontrolorku Danu Malákovou a finanční účetní Janu Tydlitátovou.


Zdroj: Smart Communication s.r.o.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media