asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Společnost Knauf Insulation se dělí o své know how s odborníky i laiky

24.01.2011
Společnost Knauf Insulation, výrobce nové generace bezformaldehydové minerální izolace s  ECOSE® Technology, vydává sérii brožur pro laiky i projektanty, která zájemce mimo jiné podrobně seznámí s principy zateplování fasád, dřevostaveb či šikmých střech.
Zdaleka ne všichni, kdo se hodlají pustit do zateplení své nemovitosti nebo jejích částí, totiž vědí, jaký druh izolace mají zvolit a jak ji následně správně aplikovat. Právě jim je určena sada pěti publikací přesně popisující specifika zateplování – legislativními požadavky začínaje, přes popis možností jejich aplikace, různých druhů izolačních vlastností, požární odolnost, podrobnou dokumentací samotné instalace konče. Brožury zaměřené na zateplení fasád, šikmé střechy, dřevostavby, vnitřní stěny a technické izolace dále upozorňují na širokou škálu možností využití, které minerální izolace nabízejí.

„Pustit se do zateplování bez dostatečných znalostí v oblasti tepelné techniky se nemusí vyplatit ani odborné veřejnosti, ani laikům,“  říká Milan Pokrivčák, Aplikační specialista ze společnosti Knauf Insulation. „Nezkušený kutil může nesprávným postupem zateplení zhoršit vlastnosti konstrukce a jeho původní myšlenka ušetřit na stavebních pracích se mu naopak může mnohonásobně prodražit. Proto vždy doporučujeme, aby se lidi obraceli na odborníky v oboru,“ dodává Milan Pokrivčák.
-->-->
Informační brožury lze volně stáhnout na webových stránkách společnosti Knauf Insulation v sekci Ke stažení – Technická dokumentace: www.knaufinsulation.cz/technicka-dokumentace

Seznam aplikačních brožur, které Knauf Insulation pro své zákazníky zdarma poskytuje:
  • Izolace vnějších stěn - kontaktní fasády, aplikační příručka pro návrh a provedení izolace vnějších stěn (kontaktních fasád).
  • Izolace šikmých střech - Aplikační brožura (příručka) pro návrh a provedení izolace šikmých střech.
  • Izolace vnitřních stěn - Aplikační brožura (příručka) pro návrh a provedení izolace vnitřních stěn.
  • Izolace dřevostaveb -  Aplikační brožura (příručka) pro návrh a provedení izolace v dřevostavbách.
  • Izolace technických rozvodů - Aplikační brožura (příručka) pro návrh a provedení izolace technických rozvodů.


Zdroj: Knauf Insulation

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media