asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Soutěž E.ON Energy Globe Award ČR

15.03.2011
Vážení příznivci ekologického smýšlení, rádi bychom Vás upozornili na možnost zúčastnit se soutěže o tzv. ekologického Oscara, tedy o cenu E.ON Energy Globe Award ČR, která je již třetím rokem nejvýznamnějším celosvětovým oceněním v oblasti životního prostředí a úspor energií.
Zavedli jste ve své firmě inovace, které šetří energii nebo pro její výrobu používají obnovitelné zdroje? Recyklujete v obci odpadní energii? Šíříte osvětu mezi mládeží? Nebo jste si zateplili dům či zrealizovali jiné úpravy, které vedou k úsporám energií a peněz? Neváhejte a přihlaste svůj projekt ještě dnes!

Soutěžit může každý – podniky, soukromé osoby, vynálezci, státní i nestátní organizace, spolky, města, obce nebo třeba školy. Podle povahy svého projektu si můžete vybrat z celkem sedmi soutěžních kategorií: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. Přihlášení projektů i účast v soutěži je zcela zdarma. Jedinou podmínkou je, že projekty musí být již realizovány nebo musí existovat alespoň jako pilotní projekt.

Podělte se o svůj nápad se světem a získejte společenské uznání a finanční prostředky pro realizaci svých dalších projektů!

Autoři vítězných projektů získají bronzovou sošku eko-Oscara a nejlepší nápad bude oceněn finanční odměnou 500 000 Kč. O celkovém vítězi rozhodne odborná porota spolu se širokou veřejností a diváky v sále Slavnostního vyhlášení.

Nejlepší český projekt dále postoupí do mezinárodního finále, které se uskuteční v jedné ze světových metropolí. Tam pak bude – v rámci galavečera přenášeného televizemi celého světa – bojovat s vítěznými projekty všech zúčastněných zemí o odměnu 10 000 Euro.

Ukažte možná řešení pro budoucnost a nechte se ocenit!
Přispějte společně se společností E.ON k vy tváření obecného vědomí o problematice efektivity energie a ochrany klimatu!

Mnoho inspirace a radosti z práce Vám za tým E.ON Energy Globe Award přeje Veronika Vašková.

Podrobnosti o soutěži najdete na www.energieplus.cz.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media