asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

ROCKWOOL RoadShow napříč Českou republikou

10.09.2012
„Mobilní školicí a prezentační centrum v jednom“, takto stručně a jednoduše lze charakterizovat akci, kterou připravila společnost ROCKWOOL na první říjnový týden. Během něj produktoví odborníci společnosti ROCKWOOL představí v šesti městech České republiky klíčové vlastnosti a výhody izolací z kamenné vlny spojené s praktickými ukázkami jejich využití.

Ojedinělá forma školení
, a lze říci i první svého druhu v České republice, je určena především realizačním firmám a stavební veřejnosti, zajímavá však zcela jistě bude i pro drobné řemeslníky, kutily či laiky.

ROCKWOOL RoadShow proběhne v termínu 1. – 6. 10. 2012 a v jeho rámci se návštěvníkům představí mobilní školicí a prezentační centrum. Každý den se bude RoadShow prezentovat v jednom z šesti měst České republiky:
  • Brno
  • České Budějovice
  • Ostrava
  • Plzeň
  • Praha
  • Ústí nad Labem

Zkušení produktoví odborníci společnosti ROCKWOOL seznámí účastníky s klíčovými vlastnostmi a výhodami kamenné vlny doprovázené praktickými ukázkami jak vlastností, tak použití izolací ROCKWOOL.

Bližší informace o programu a upřesnění termínů a míst konání RoadShow v jednotlivých dnech naleznete na stránkách www.rockwool.cz v pozvánce - ROCKWOOL RoadShow napříč Českou republikou.

Odborníci ROCKWOOL srdečně zvou všechny zájemce o rozšíření znalostí a získání nových zkušeností z oblasti izolačních materiálů a zateplování.


-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media