asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

RI OKNA zahajují cílenou PR komunikaci

09.12.2008
Společnost s moderní výrobní kapacitou výroby plastových oken v ČR, společnost RI OKNA a. s., Bzenec, zahajuje od listopadu tohoto roku soustavnou komunikaci prostřednictvím některých podlinkových aktivit. Na základě referencí a návrhu řešení byla vybrána ke spolupráci PR Agentura Crest Communications, která bude aktivity v oblasti širokého spektra PR služeb zajišťovat na území celé republiky.

Podpora prodeje výrobků společnosti byla doposud prováděna jen prostřednictvím nadlinkových aktivit a to zejména inzercí, velkoplošnou či rozhlasovou reklamou. “Díky investicím v naší společnosti - výstavbě nové výrobní haly s instalovanou moderní výrobní linkou na výrobu plastových prvků v ČR i naší pozici na trhu, cítíme potřebu zvýšit komunikaci nejen v produktech, ale i oblasti korporace”, říká Ing. Roman Kozumplík, místopředseda představenstva.

„Také se domníváme, že je důležité v současné době zvýšenou měrou komunikovat i problematiku naší odbornosti. Vývoj i v oblasti výroby oken jde neustále dopředu a spotřebitel by měl být stejně informován jako stavební nebo projekční firmy či developeři“.

Firma RI OKNA a. s. je v médiích často citována v souvislosti se sponzorstvím hokejového klubu ve Zlíně. „Díky tomuto sponzorství získáváme např. několik set jednoduchých ohlasů s názvem firmy v médiích měsíčně a to je dobrý základ pro další komunikaci“, dodává Ing. Kozumplík.


Zdroj: Crest Communications

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media