asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Půjčovna použitých stavebních strojů a zařízení on-line

25.01.2012
Půjčovna nejen stavebních strojů a zařízení Phoenix-Zeppelin The Cat Rental Store zahájila on-line výprodej použitých strojů, zařízení a příslušenství. Nabídka se vztahuje na vybrané stroje z půjčovny, které nejsou značky Caterpillar. Výjimku tvoří příslušenství Cat, které bude také možné zakoupit v tomto on-line výprodeji.
V nedávné době firma Phoenix-Zeppelin zaregistrovala velký zájem o použité stroje a zařízení z vlastní půjčovny The Cat Rental Store, proto na svých webových stránkách denně aktualizuje jejich nabídku a zájemci si je tak mohou vybrat za zvýhodněnou cenu přímo z flotily půjčovny.

V současné době jsou v portfoliu stroje a zařízení od pracovních plošin přes pařezové frézy až po mobilní tlakové čističe.

Webové stránky obsahují nabídku vybraných strojů, zařízení a mechanizace z půjčovny strojů Phoenix-Zeppelin kromě stavebních strojů Caterpillar.

Prodej použitých strojů Caterpillar probíhá v rámci Phoenix-Zeppelin stejnou cestou přes odborné prodejce stavebních strojů.

Jedinou výjimkou je použité příslušenství Cat, které se nadále nachází kvůli popularitě mezi zákazníky a zvýšené poptávce v sekci www.p-z.cz/pouzitestroje.-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media