asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Projektyrodinnychdomu.cz

07.12.2010
Po úspěšných projektech www.homebydleni.cz a www.asb-portal.cz přichází nový s adresou www.projektyrodinnychdomu.cz, který svým specifickým obsahem vhodně doplňuje portfolio internetových portálů o bydlení. Rozhodnutí o vytvoření aktuální on-line novinky předcházelo dosavadní úspěšné fungování tištěné publikace Projekty rodinných domu, která patří mezi nejúspěšnější tituly vydavatelství JAGA. On-line katalog představuje ucelený přehled projektů rodinných domů od desítek různých architektů a projektantů. Kromě typových projektů se na stránce dají najít i individuální projekty architektů či zajímavé realizace rodinných domů.
V samotné prezentaci jsou obsaženy všechny důležité informace o daném projektu, vizualizace, půdorysy s kontakty na jednotlivé autory a odkazem na jejich stránku. Návštěvníci portálu se snadno dostanou k projektům splňujícím jejich kritéria pomocí filtru a zároveň si ty nejzajímavější mohou ukládat do sekce Oblíbené projekty.

On-line katalog projektů rodinných domů je ideální způsob, jako spojit webové prezentace jednotlivých projekčních a architektonických kanceláří. Zájemcům o výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu tedy stačí navštívit jednu stránku se srovnatelnými obrazovými i textovými informacemi.

Dominika Morávková
Manažer www.projektyrodinnychdomu.cz


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media