asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Prestižní ocenění iF product design award 2012 pro tři produkty firmy Schüco

06.12.2011
Prestižní nezávislé mezinárodní ocenění iF product design award, více než 50 let symbol vytříbeného designu a pokrokového způsobu myšlení, získaly produkty firmy Schüco, předního hráče na trhu v oblasti opláštění budov a solárních systémů, již v letech minulých.
S přibývajícím počtem žadatelů, kteří se o toto ocenění ucházejí, aktuálně se jedná o 1605 uchazečů ze 48 zemí, kteří přihlásili 4322 produktů, je však každé nové ocenění pro vítězné firmy stále cennější a významnější. Ze sortimentu společnosti Schüco odborná porota vybrala a ocenila hned tři inovativní a designově pokroková systémová řešení, která se mohou pyšnit „značkou“ iF product design award 2012. Řeč je o Schüco 2° System, průkopnickém komplexním systému pro opláštění budov, novém systému hliníkových posuvných profilů Schüco ASS 77 PD.SI a Schüco Door Control System (DCS), modulárním řídicím systému pro kontrolu vstupu.

Pro více informací navštivte
www.schueco.cz

Inteligentní a energeticky proaktivní systém opláštění budov Schüco 2° SystemVysoce tepelně izolovaný profilový systém pro velké posuvné stěny s maximální transparentností Schüco ASS 77 PD.SI


Modulární systém kontroly vstupu Schüco Door Control System, plně integrovaný do dveřních profilů, charakterizují nejnovější bezpečnostní technologie a sofistikovaný design.


-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media