asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Přeshraniční on-line spolupráce JAGA GROUP a Kancelare.cz

11.09.2012
Vydavatelství specializované na reality, bydlení a stavebnictví JAGA GROUP a portály Kancelare.cz a Kancelarie.sk uzavřely přeshraniční on-line spolupráci. Zájemci o informace z realitního byznysu a pronájem kancelářských nemovitostí najdou české nabídky na kancelare.asb-portal.cz. Podobně slovenské nabídky budou na doméně kancelarie.asb.sk.

Kancelare.cz a jeho slovenský protějšek Kancelarie.sk jsou specializované portály zaměřené na komerční nemovitosti, které disponují jen verifikovanou a transparentní nabídkou komerčních nemovitostí bez žádných vícenásobných nabídek téže nemovitosti. Kromě toho přinášejí aktuální informace o dění na trhu v rubrikách Poradna a Novinky a další služby, jako například Kalkulačka potřebných prostor a Vyhledávací agent, kde si zájemci o kanceláře mohou dát velmi snadno připravit komplexní přehled trhu s kancelářemi do 24 hodin. Od svého aktivního působení na trhu v Čechách a na Slovensku, tedy něco přes rok, dosáhl tenhle nový produkt pro komerční nemovitosti na trhu velký úspěch v podobě zabezpečení více než 5 000 poptávek.

„Už od spuštění slovenské portálu Kancelarie.sk jsme viděli potenciál spolupráce, která se stala ještě zajímavější spuštěním webu Kanceláře.cz. Vidím vzájemnou součinnost vzhledem k příbuzné klientele našich zákazníků. Věřím, že kooperace v Čechách bude oboustranně zajímavá a přinese přidanou hodnotu pro naše čtenáře a návštěvníky portálů. Portálů, které přinášejí erudovaný pohled na vývoj trhu kancelářských prostor v Čechách," říká výkonný ředitel vydavatelství JAGA GROUP Marián Haršány.

„Těší nás, že po navázání spolupráce se slovenským ekonomickým portálem eTrend.sk jsme získali dalšího silného partnera v podobě JAGA GROUP. Nadále chceme pokračovat v trendu zvyšování komfortu pro ty, kteří hledají nabídky volných kancelářských prostor. V blízké budoucnosti se nabídka rozroste o skladové prostory a komerční pozemky. Našim klientům vlastnícím, spravujícím nebo zprostředkujícím komerční nemovitosti chceme také poskytnout jedinečný nástroj, kde prostřednictvím portálu Kancelare.cz dokážou svou nabídkou cíleně, rychle a jednoduše oslovit širokou byznys klientelu i jiných webů jako například www.asb-portal.cz,“ uvádí Robert Čambal, výkonný ředitel portálu Kancelare.cz.

Ilustrační foto: Dano Veselský

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media