asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Patnáct úspěšných let na českém trhu

09.07.2010
Červen 2010 se stal pro společnost HPI-CZ, s.r.o., měsícem přelomovým. V romantickém prostředí Chateau Mcely, rodinném sídle rodu Thurn-Taxisů, oslavila patnácté výročí působení na českém trhu. HPI-CZ patří sortimentem, poskytovanými službami i servisem k lídrům českého trhu v oblasti dodávek montážního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletního sortimentu pro zateplování budov. V bohatém kulturním programu vystoupili pan Jaroslav Svěcený, pan Lubomír Brabec a sólistka Státní Opery paní Hana Jonášová a další.
Příjemné posezení na zámku Mcely přineslo i klíčovou změnu v životě firmy. Její zakladatel Ing. Josef Novák oznámil, že v dalších letech povede nový jednatel pan Tomáš Petr, který do firmy přišel v roce 2000. Patnáct let života Josefa Nováka pro firmu a spokojené zákazníky ocenili všichni přítomní.

Nový jednatel, Tomáš Petr uvedl, že firma pod jeho vedením bude pokračovat ve všem dobrém a její snahou bude přinášet rok od roku nové technologie a doplňky pro střechy i zateplení, tak aby se místo společnosti na trhu ještě posílilo a aby stále platilo, že na prvním místě ve firemní kultuře jsou hodnoty, jako spolehlivost, profesionalita a dobré vztahy s partnery.

Společnost HPI-CZ, s.r.o., Hradec Králové vznikla v červnu 1995. Tehdy pod názvem MAGE – CZ a začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. V roce 1996 byla založena pobočka MAGE – SK na Slovensku se sídlem v Šale. A v roce 1998 byla pro lepší pokrytí českého trhu a přiblížení k zákazníkům otevřena pobočka firmy s velkoobchodním skladem v Blovicích u Plzně.

Změnou názvu na současný HPI-CZ v roce 2003 firma dovršila proces pevného začlenění do silné celoevropské skupiny jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců a prodejců stavebního příslušenství HAUSprofi Bausysteme GmbH. Mateřská společnost měla sídlo v německém Freundenstadtu a byla součástí mnichovského holdingu MD Bau A.G.

V roce 2007 se společnost HPI –CZ stala součástí koncernu MONIER GROUP, což přineslo rozšíření nabídky z vlastní výroby.

Zdroj: HPI-CZ, s.r.o.


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media