asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Nábytkové fólie v barvách počasí

10.07.2012
Společnost RENOLIT na mezinárodním nábytkářském veletrhu ZOW 2012 s velkým úspěchem představila novou kolekci fólií pro povrchovou úpravu nábytku. Barvy inspirované počasím – to je nejžhavější novinka pro tento rok. Kolekce vychází z návratu k přírodním materiálům a barvám.

Barevné spektrum počasí

Kolekce deseti módních barev představená na veletrhu ZOW 2012, který každoročně přináší nejnovější trendy v oblasti nábytkového průmyslu, hraje všemi tóny počasí. Kreativní spojení designérů ze společnosti RENOLIT SE s francouzskými stylisty R.C.M. vyvinulo tři nové barevné koncepty, které byly výstižně pojmenovány Předpověď počasí. Kombinace povětrnostních podmínek na nábytkových fóliích, kde se střídá mlha a sníh s větrem a deštěm, poskytuje dostatek inspirace pro rozlet fantazie výrobců nábytku.


Mlha a sníh

V mlze a sněhu nelze rozeznat ostré kontury. Bílé tóny jsou proto tlumené, nenápadné, stříbřitě bílé, až zakalené. Odstíny šedé se představují v jemných béžových tónech, jako byste se na svět dívali skrz střípek skla. Z kolekce vyniká zejména jemný krémový tón Ceramic a béžový odstín Putty.

Vítr

Barevné spektrum s názvem Vítr přináší pro nepřeberné množství modrých tónů. Hitem bude hlavně barevný odstín Aqua, tyrkysový tón Lagoon a chladné modré tóny Wave Blue, které jsou v dokonalém kontrastu s vínovým tónem Cranberry.

Déšť

V barevném spektru nazvaném Déšť jsou zastoupeny odstíny od jemné zelené přes žlutozelenou a khaki až po zemitou hnědou. Pestré barvy přírody ztvárňují fólie Fern a Stone.

Více informací získáte na www.renolit.com/design.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media