asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Fortel Design představuje přírodní kámen v unikátním showroomu v Mladé Boleslavi

06.06.2011
V úterý 31. května 2011 otevřela společnost Fortel Design v Mladé Boleslavi jedinečný showroom, kde si návštěvníci na velkorysé ploše 750 m2 mohou prohlédnout na 120 vzorků obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Ty jsou položeny v reprezentativních několikametrových plochách přímo na podlaze a stěnách showroomu.
Kromě mnoha zajímavých  materiálů se zde nachází také unikátní onyxová místností, kde je kámen prezentován  speciálním systémem podsvícení onyxových stěn.

Nabídka společnosti Fortel Design je ojedinělá nejen rozpětím materiálů, ale také nadstandardním servisem, který je s pokládkou dlažby či obkladu spojený. Samozřejmostí je poradenství při výběru vhodného materiálu. Odborníci dále na přání klienta mohou zhotovit kompletní návrh projektu a osobně dohlížet na jeho dokonalou realizaci.

Významným bodem, ve kterém se Fortel Design odlišuje od většiny konkurenčních společností na trhu, je vedle širokého výběru materiálů především jejich snadná dostupnost. Fortel Design si zakládá na faktu, že většinu nabízených materiálů má v dostatečném množství k dispozici přímo na skladech v Evropě, případně je schopna požadovaný materiál klientovi ve velmi krátké lhůtě dodat.

Fortel Design nabízí kamenné obklady a dlažby vnitřní i venkovní, přičemž nechybí doplňkový sortiment pro náročnější klienty, jako jsou například vany a umyvadla z přírodního kamene, které se elegantně doplňují s mramorovým obkladem koupelnových stěn či kamennou mozaikou. Pro venkovní využití a také například jako (obrazně i doslova) osvěžující součást terasy má Fortel Design ve své nabídce několik fontán z různých druhů ušlechtilého kamene.

Svým širokým výběrem materiálů, vzorů a služeb je Fortel Design schopna uspokojit představy velkých klientů z řad firem, hotelů a restaurací přes náročné jednotlivce až po zákazníka, který touží po jednom stylovém kousku nebo zákoutí, které dodají jiskru zbytku interiéru či zahrady. Takovým kouskem se může stát i pohovka „Future Systems Sofa“ architekta Jana Kaplického, které se právě začalo sériově vyrábět a které je mimo jiné poprvé ke shlédnutí v unikátním mladoboleslavském showroomu.

Zdroj: Fortel Design

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media