asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Designové konvektory

22.05.2013
Firma Licon Heat Liberec přináší v konvektorových tělesech zcela unikátní propojení technického provedení a moderního designu s důrazem na eleganci, preciznost zpracování a čistotu designu.
Otopné konvektorové systémy Licon jsou založeny na principu konvekčního proudění vzduchu, díky němuž se prostor ohřívá rovnoměrně a především značně rychleji. Topná tělesa Licon způsobují, že se v interiéru vytváří přirozená tepelná pohoda.
 
Konvektory Licon obsahují malé množství vody a zajišťují tak úsporu spotřebované energie k jejímu ohřevu a následně pak vysokou intenzitu vytápění.Do systému OC – optimalizované konvekce řadíme ty tělesa Licon, které jsou vybaveny speciálními ventilátory. Ty pak značně zvyšují účinnost daného tělesa ve vytápění. Systém optimalizované konvekce, zaručující nízkou hlučnost a příkon ventilátorů při zachování maximálně možných výkonů. Pro nízkoteplotní otopné systémy, tepelná čerpadla, solární systémy či kondenzační kotle, byla tato řada systémů OC vyvinuta.

Zásadní výhodu těchto špičkových konvektorů je jejich univerzální použití. V období léta je možné tělesa použít pro chlazení či dochlazování a naopak v zimě pro vytápění daných místností.
-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media