asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Baumit Zdravé bydlení

21.08.2013
Nový omítkový systém pro vnitřní použití Baumit Klima představuje výrobky se špičkovými vlastnostmi, které významně regulují vlhkost vzduchu a vytvářejí zdravé mikroklima pokojového prostoru. Omítky mají díky své členité struktuře zvýšenou absorpční schopnost a jsou schopny pojmout velké množství vzdušné vlhkosti a pak ji při nízké relativní vlhkosti rovnoměrně uvolňovat zpět do interiéru.

Řada výrobků Baumit Klima

V uzavřených prostorech tráví většina z nás 90 % svého života. Pokojové klima má proto zásadní vliv nejen na naše zdraví, ale i na vnitřní pohodu a kvalitu života. Interiér bez škodlivých látek s optimální teplotou a relativní vlhkostí vzduchu vytvoříme díky správné volbě vnitřní omítky.
  
Baumit Klima je ucelená řada výrobků pro zdravé bydlení. Výrobky neobsahují alergeny, škodliviny, freony ani těkavé organické látky. Byly zkoušeny Rakouským institutem pro stavební biologii a ekologii. Obdržely ochrannou známku Natureplus. Natureplus je mezinárodní organizace, jejímž cílem je trvale udržitelný rozvoj ve stavebnictví.
  
Stěžejním výrobkem v konceptu Zdravé bydlení je Baumit Klima omítka S. Omítka má díky své členité struktuře zvýšenou absorpční schopnost. Je schopna rychle pojmout velké množství vzdušné vlhkosti a pak jí při nízké relativní vlhkosti rovnoměrně uvolňovat zpět do interiéru.  

Baumit Klima omítka S   

- vápenná jednovrstvá lehčená strojově zpracovatelná omítka pro interiér 
  

Baumit Klima štuk

- vápenná štuková omítka pro interiér   


Baumit Klima stěrka

- vápenná stěrka s hlazeným povrchem pro interiér
    

Baumit Klima barva

- silikátová vysoce paropropustná barva pro interiérInformace a další podrobnosti ZDE

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media