asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Baumit BetonDesign - kvalitní omítka v provedení pohledového betonu

11.06.2012
Baumit BetonDesign jsou kreativní úpravy povrchů omítek, vytvářené ruční technikou. Je možné je s výhodou použít v těch případech, kde by klasický pohledový beton nebylo možné použít, byl by finančně neúnosný nebo technicky neproveditelný. Ve spojení s osvědčenými zateplovacími systémy Baumit se docílí vynikající tepelné izolace, dobré paropropustnosti, vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům a v neposlední řadě nových možností pro ztvárnění omítky.
Kreativním způsobem je možné individuálně upravit charakter povrchu fasády, a to za použití neporovnatelně nižších nákladů a jednodušších technických detailů. V kombinaci s prvotřídním zateplovacím systémem přináší Baumit BetonDesign nové estetické hledisko umožňující vytváření jedinečných staveb.

Baumit BetonDesign je možné realizovat nejen v šedých odstínech betonu, ale i v širokém spektru příslušných barevných odstínů vzorníku Baumit Life

omítka, fasáda, baumit

Více informací na www.baumit.cz/front_content.php?idcat=1375&idart=15724

-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Cemex
Trochu tomu nerozumím jak se srovnává omítka s betonem. Pohledový beton může přeci mít strašně moc podob což u omítky nelze!
Odpovědět | 18.06.2012, 10:58

Další z Jaga Media