asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Barevný lesk pro haly mnichovského výstaviště

18.03.2010
Mnichov se vybarvuje! Za tuto skutečnost vděčí hlavní město Bavorska výstavě Barva – výstavba a fasáda 2010. Tato výstava se od roku 1972 koná v tříletém intervalu. Od roku 1984 se jako výstavní města střídají Mnichov a Kolín nad Rýnem. Patří k nejvýznamnějším mezinárodním výstavám určeným malířům a lakýrníkům, štukatérům, omítkářům a montážníkům budov zasucha, aranžérům i pokladačům podlah. Specializuje se na barvy, výstavbu, fasády, ochranu staveb, omítek, štuk a na montáže budov za sucha. Jsou na ní zastoupeny jak inovativní high-tech výrobky, tak i výrobky tradiční.
Výstava se bude konat od 24. do 27. března 2010. Pořadateli jsou Společnost pro veletrhy (Gesellschaft für Handelsmessen mbH – GHM) společně se Svazem pro barvy, realizaci a ochranu staveb (Hauptverband Farbe Gestaltung Bautenschutz) a Spolkový svaz pro výstavbu a fasády (Bundesverband Ausbau und Fassade).

Obliba výstavy Barva – výstavba a fasáda je značná a zúčastňují se jí všechny vedoucí společnosti v oboru. Pořadatel výstavy očekává více než 400 vystavovatelů na celkové ploše haly přes 44 000 m2. Mnichov bude navíc na základě geografické polohy přitahovat návštěvníky a vystavovatele ze silných trhů Rakouska, Švýcarska, Itálie, Slovinska i České republiky.

V centru pozornosti výstavy se nacházejí témata renovace a rekonstrukce současných staveb a energetická rekonstrukce budov se zaměřením na energetické soustavy pro tepelnou izolaci. U barev a laků hraje důležitou roli nová evropská směrnice o omezování emisí těkavých organických sloučenin, která snižuje povolené množství produkce těkavých organických ředidel a nabývá účinnosti v roce 2010. S napětím očekáváme další inovace, které přinesou výrobky slavící na výstavě svou premiéru.

(Gesellschaft für Handwerksmesse – GHM)

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media