Baví vás architektura nebo development? Časopis ASB hledá šéfredaktora/ku

Šéfredaktor
Zdroj: Shutterstock

Orientujete se v architektuře, developmentu a stavebnictví? Rádi píšete a tvoříte zajímavý obsah? Chcete uplatnit své nadšení? Máme pro vás ojedinělou pracovní nabídku. Do vydavatelství JAGA hledáme šéfredaktora/ku časopisu ASB a online magazínu www.asb-portal.cz.

Naše dosavadní šéfredaktorka Jolana Říhová se rozhodla přijmout novou pracovní výzvu, proto hledáme jejího nástupce či nástupkyni.

Pozor! Absolvované studium žurnalistiky nebo podobného oboru není podmínkou, upřednostníme rozhled v architektuře a stavebnictví, otevřenou hlavu a nadšení. Nutnou výbavou úspěšného uchazeče je vynikající písemný projev, komunikativnost a chuť do nových věcí.

Budete pracovat v Praze, případně doma – je to na vás. Garantujeme adekvátní ohodnocení a buďte si jistí, že když nám ukážete to nejlepší, co ve vás je, budete spokojeni i vy. U nás budete v dobrých rukou.

Vydavatelství JAGA je největší české vydavatelství se zaměřením na stavebnictví, bydlení a architekturu. Do našeho portfolia patří kromě odborného časopisu ASB i populární časopisy HOME, Recepty prima nápadů, Zahrada prima nápadů, V zahradě, i online magazíny www.asb-portal.cz, www.home-bydleni.cz, www.receptyprimanapadu.cz. I díky vám se naše portfolio může do budoucna rozrůst o další projekty.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis, motivační dopis a ukázku vaší dosavadní práce na cv@jagamedia.cz. Určitě se vám ozveme. Další info naleznete i zde.

red
RubrikyAktuálněŠtítky