asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Flexibilní pojízdné stoly pro stacionární pily

30.06.2009
Společnost Bosch nově nabízí vyšší mobilitu modrých profesionálních stacionárních kotoučových pil. Řešení pohyblivosti umožňují flexibilní pojízdné stoly GTA 2500 Professional W a GTA 60 W Professional. Jejich výhodou je robustní konstrukce, snadná manipulace, jednoduché sestaveni na místě a velké pneumatiky. Tyto vlastnosti ocení především montéři vnitřních zařízení, pokladači podlah, okenáři, stavební truhláři, montéři výstav a další.

Pojízdné stoly GTA 2500 W Professional a GTA 60 W Professional mají jednoduchý skládací mechanismus ovládaný jedním pohybem páky bez nutnosti demontáže samotné pily. Díky svým velikým kolům s pneumatikou umožňují rychlý a snadný převoz těžšího stacionárního nářadí i přes nerovný terén na staveništích.

Výškově stavitelné patky zaručují při pracovních aplikacích na staveništi vynikající stabilitu v jakékoliv pozici. Robustní ocelová konstrukce pojízdných stolů je také zárukou dlouhé životnosti při všestranném používání.

Jednoduchá obsluha skládacího systému činí z pojízdného stolu GTA 2500 W Professional dokonalého partnera pro všeobecné využití pokosových pil i posuvných pokosových pil, jako je GCM 12 SD Professional od firmy Bosch. Pojízdný stůl GTA 60 W Professional je speciálně konstruovaný pro práci s modrou stolní pilou Bosch GTS 10 Professional.

Více informací na www.bosch.cz

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media